LG 32U631A-B kompiuterio monitorius 31,5" 2560 x 1440
zoom_in
Su mokesčiais
  • Raiška: 2560 x 1440 pikselių
  • Atnaujinimo dažnis: 100Hz
  • 5ms atsako laikas
Pratęsta garantija
Kiekis
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
  • HD tipas: QHD
  • Skydelio tipas: IPS
  • Reakcijos laikas: 5 ms
  • Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 32U631A-B
  • Maksimalus atnaujinimo dažnis: 100 Hz
  • Proporcija: 16:9
  • Ekrano įstrižainė: 32 col.
Specifinė nuoroda
ean13
Daugiau produktų
iiyama ProLite...
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 yra 31,5 colių kompiuterio monitorius, siūlantis 4K Ultra HD...
search
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
7 colių LCD monitorius IP...
Šis 7 colių LCD monitorius skirtas IP durų skambintuvams, užtikrinantis aiškų vaizdą ir patogų...
search
Neomounts FL50-550BL1...
Neomounts FL50-550BL1 multimedijos įrenginio vežimėlis skirtas nešiojamoms sistemoms. Jis...
Pristatymas per 3 – 5 d.d
MSI MAG 242F kompiuterio...
MSI MAG 242F yra 23.8 colių LCD monitorius, skirtas žaidimams. Jis pasižymi Full HD...
Samsung Odyssey...
Samsung Odyssey LS32FG502EUXEN monitorius siūlo 31.5 colių QHD ekraną su 180Hz atnaujinimo...
LG 31.5 colių Quad HD...
LG 31.5 colių kompiuterio monitorius su išlenktu ekranu ir Quad HD raiška. Šis monitorius...
Neomounts WL70-550BL12...
Neomounts WL70-550BL12 monitoriaus laikiklis skirtas ekranams nuo 23 iki 42 colių. Jis palaiko...
Pristatymas per 3 – 5 d.d
Monitoriaus Laikiklis arba...
Šis monitoriaus laikiklis arba stovas skirtas 10-32 colių ekranams ir palaiko iki 8 kg svorio....
Lenovo L24-4e 60,5 cm...
Lenovo L24-4e monitorius siūlo puikų vaizdo kokybę su 1920 x 1080 pikselių raiška. Šis 23.8...
Acer Nitro XZ0 XZ340CUR X0...
Acer Nitro XZ0 XZ340CUR X0 yra 34 colių UltraWide Quad HD LED monitorius, skirtas puikiai...
Dahua 34" LCD monitorius
Dahua 34" LCD monitorius siūlo plačią 3440 x 1440 pikselių raišką ir yra puikus pasirinkimas...
DELL S Series S2425H 60,5...
DELL S Series S2425H monitorius pasižymi 23.8 colių ekranu ir Full HD raiška. Šis LCD...
Pristatymas per 2 – 3 d.d
Televizoriaus laikiklis...
Televizoriaus laikiklis skirtas ekranams nuo 37 iki 75 colių, palaikantis iki 35 kg svorį....
LG 55UN640S 55 colių 4K...
LG 55UN640S televizorius su 55 colių plokščiu ekranu ir 4K Ultra HD raiška suteikia puikų...
AOC 27B36X 27 colių...
AOC 27B36X yra 27 colių kompiuterio monitorius, siūlantis Full HD rezoliuciją 1920 x 1080...
ALOGIC Clarity Pro Max 32"...
ALOGIC Clarity Pro Max 32" UHD 4K monitorius su integruota internetine kamera ir 65W PD...