Samsung ViewFinity S65VC LS34C652VAUXEN 34” UWQHD
zoom_in
Tax included
Samsung ViewFinity S65VC LS34C652VAUXEN 34” ekranas su UWQHD raiška ir 100Hz atnaujinimo dažniu, skirtas profesionaliam naudojimui.
  • Raiška: UWQHD
  • Atnaujinimo dažnis: 100Hz
  • Reakcijos laikas: 5ms
Extended Warranty
Quantity
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
Prekės aprašymas ruošiamas.
Jei domina daugiau informacijos apie šią prekę - susisiekite su mumis!
Specific References
EAN13
16 other products in the category
Adler AD 5053 Garų...
Adler AD 5053 garų lygintuvas yra galingas ir efektyvus prietaisas, skirtas greitam ir...
search
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
ZOLUX Cosy - kampinis...
ZOLUX Cosy kampinis tualetas yra specialiai sukurtas triušiams ir jūrų kiaulytėms. Jo...
search
PAN MIĘSKO Kvadratai su...
PAN MIĘSKO kvadratai su triušiu yra skanėstas, puikiai tinkantis šunims. Šie užkandžiai yra...
EATON UPS 2700W 3000VA...