LG 32G600A-B 32" LCD monitorius
zoom_in
Tax included
LG 32" LCD monitorius su Quad HD raiška. Tinka įvairiems naudojimo atvejams, tiek darbui, tiek pramogoms.
  • Raiška: 2560 x 1440 pikselių
  • 16:9 formato ekranas
  • VESA tvirtinimas
Extended Warranty
Quantity
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
  • HD tipas: QHD
  • Skydelio tipas: VA
  • Reakcijos laikas: 1 ms
  • Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 32G600A-B
  • Maksimalus atnaujinimo dažnis: 180 Hz
  • Proporcija: 16:9
  • Ekrano įstrižainė: 31.5 col.
Specific References
EAN13
16 other products in the category
iiyama G-MASTER G2741HSU-B1...
iiyama G-MASTER G2741HSU-B1 kompiuterio monitorius su 68,6 cm (27") įstrižaine ir Full HD...
search
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
iiyama ProLite...
iiyama ProLite XUB2595WSU-B5 yra 25 colių kompiuterio monitorius, siūlantis WUXGA raišką ir...
search
Acer PD163Qbmiuux 39,6 cm...
Acer PD163Qbmiuux monitorius su 39,6 cm (15.6") ekranu ir 1920 x 1080 pikselių raiška puikiai...
AOC 24B3HA2 kompiuterio...
AOC 24B3HA2 monitorius siūlo puikų vaizdo kokybę su Full HD rezoliucija. Jo 23.8 colių ekranas...
Philips 24B2U4301 - 120Hz...
Philips 24B2U4301 monitorius su 120Hz atnaujinimo dažniu ir Full HD raiška puikiai tinka tiek...
iiyama G-MASTER...
iiyama G-MASTER GB2766HSU-B1 yra 68,6 cm (27") monitorius, turintis Full HD raišką 1920 x 1080...
Samsung S70D 68,6 cm (27")...