Samsung QE55S95FAT 55" 4K Ultra HD Smart TV
zoom_in
Tax included
  • 55 colių OLED ekranas
  • 3840 x 2160 pikselių raiška
  • Smart TV funkcijos ir Wi-Fi
Extended Warranty
Quantity
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 3 – 5 d.d
Tiekėjo sandėlyje
55 " | OLED | Flat | Anti-glare screen Yes | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 23.9 kg
Specific References
EAN13
16 other products in the category
LG NanoCell AI 50NANO81A3A...
LG NanoCell AI 50NANO81A3A televizorius su 50 colių įstrižaine ir 4K Ultra HD raiška suteikia...
search
Nemokamas lizingas
Pristatymas per 2 – 3 d.d
Tiekėjo sandėlyje
Samsung Neo QLED 75" 4K...
Samsung Neo QLED 75 colių televizorius siūlo aukštos raiškos vaizdą ir pažangias funkcijas. Su...
search
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Samsung 65" 4K Ultra HD...
Samsung 65 colių televizorius suteikia aiškų vaizdą ir pažangias funkcijas. Su 4K Ultra HD...
Pristatymas per 7 – 10 d.d
HISENSE 75E7Q televizorius
HISENSE 75E7Q televizorius su dideliu ekranu ir puikiomis funkcijomis. Idealus pasirinkimas...
TV stovo pakėlėjas 55-86" /...
Šis TV stovo pakėlėjas palaiko maksimalų 76 kg svorį ir tinka ekranams nuo 55 iki 86 colių. Jo...
Pristatymas per 3 – 5 d.d
Techly Reguliuojamas LCD...
Techly reguliuojamas LCD stovas skirtas monitoriams nuo 30 iki 65 colių. Jis užtikrina stabilų...
HISENSE 65E7Q televizorius
HISENSE 65E7Q televizorius su dideliu ekranu ir moderniomis technologijomis. Puikus...
Samsung 43” Smart Signage 4K
Samsung 43” Smart Signage 4K ekranas yra puikus sprendimas verslo ir reklamos poreikiams. Su...