AXAGON USB 100W Mobilus Įkroviklis 3-Port ACU-DPQ100
zoom_in
Tax included
AXAGON ACU-DPQ100 yra 100W mobilus įkroviklis su trimis USB prievadais. Jis skirtas greitam ir patogiam įrenginių įkrovimui.
  • Galia: 100 Watts
  • Spalva: Juoda
  • Matmenys: 115 x 60 x 32 mm
Quantity
Pristatymas per 3 – 5 d.d
Tiekėjo sandėlyje
  • Producer: AXAGON
Specific References
EAN13
16 other products in the category
Vention 1m optinis...
Vention 1m optinis skaidulinio garso kabelis užtikrina aukštos kokybės garso perdavimą per...
search
Pristatymas per 7 – 10 d.d
Tiekėjo sandėlyje
Baseus CCXJ-B01 2-portų...
Baseus CCXJ-B01 yra kompaktiškas 2-portų tinklo įkroviklis, skirtas greitam įrenginių...
search
Pristatymas per 7 – 10 d.d
USB-C Maitinimo Adapteris...
USB-C maitinimo adapteris, skirtas patogiam įrenginių įkrovimui. Šis adapteris yra...
Pristatymas per 3 – 5 d.d
Sandisk 1TB Micro SDXC...
Sandisk 1TB Micro SDXC atminties kortelė puikiai tinka dideliems duomenų kiekiams saugoti. Su...
Nemokamas lizingas
LINDY HDMI kabelis 15 m A...
LINDY HDMI kabelis, skirtas vaizdo ir garso signalų perdavimui. Kabelio ilgis 15 m, su HDMI A...
Nemokamas lizingas
Joyroom SA25-AC3 USB...
Joyroom SA25-AC3 USB kabelis yra patikimas sprendimas greitam įkrovimui ir duomenų...
Pristatymas per 2 – 3 d.d
SSD aušintuvas M.2 vario...
Šis M.2 aušintuvas su vario ventiliatoriumi užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą, kad jūsų...
RIVACASE HDD dėklas 9102...
RIVACASE HDD dėklas 9102 yra stilingas ir praktiškas pasirinkimas jūsų kietajam diskui. Juoda...
i-tec USB-C DP Dvigubas...
i-tec USB-C DP Dvigubas HDMI adapteris leidžia prijungti du HDMI ekranus su 4K raiška ir 60Hz...
ASUS PCE-AX1800 BT5.2...
ASUS PCE-AX1800 BT5.2 yra vidinis WLAN ir Bluetooth adapteris, užtikrinantis greitą duomenų...
HDD montavimo rėmelis 2.5"...
HDD montavimo rėmelis, skirtas 2.5 colių diskams montuoti į 5.25 colių...
Išorinis HDD korpusas USB3...
Išorinis HDD korpusas, skirtas 2.5 colių kietiesiems diskams. Mėlynos spalvos, su USB 3.0...
XILENCE Universali AC...
XILENCE 67W universali AC adapteris yra puikus sprendimas nešiojamiesiems kompiuteriams. Jis...